DEFINITIVE GUIDE OKEY IçIN

Definitive Guide okey için

Definitive Guide okey için

Blog Article

Bu oyunu 7’den 70’e dünya oynayabilir. Fakat sitemiz bile yaş uçı evetğu karınin 18 yaş ve üzeri oyuncular ikrar edilmektedir. Hayatın farklı anlamış olurında, farklı insanlarla temsil oynamak ve yeni insanlarla tanıdıkmak oyunun kök amacı haline gelmiş gibi. Temsil sitemize nazarıitibar ettiğimizde entrika derece sohbet bile binalmaktadır.

esracım hangi malsan daha çok ne aşk hikayesi ne saçmalıyon biryerlerinden uydurup durma lütfen dileme ediyorum hem sanane yorumda yaparım herşeyi yaparım ben özelden ne süjeşulcaksa hususşulur ztn senden öğrenmicez deme gerizekalıcım

Yeni tanıştığınız biri ile ayrıntılıca sohbet eylemek istediğinizde yahut tanımadığınız insanların oyunu buzakıp gitmesinden rahatsız oluyorsanız dü can ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size gereğince.

Ve taşlarınızı sıralayarak per peyda etmek sinein tüm dikkatinizi toparlayın. Hasbihâl ederek okey oynamanın tadını çıyürek. Dönem içinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu devir zarfında oluşturabilirsiniz.

Düzen zarfında çip olarak adlandırılan puanları kazandığınızda rakiplerinizle aranızdaki farklı heveslimanız olabilir olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz ahenkli vakitleri vesair kullanıcılarla paylaşmanızı esenlayacak olan siteler yardımıyla bu imkanları elde edebilirsiniz.

 Canlı olarak eşleştiğiniz, sohbet ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir bile bu sitede evetşayın! İçerisinde faziletli adetda masanın mekân aldığı, muhabbetin başüstüneğu bir sitedir.

Istakanın boş bir namına tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en oflaz oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Mağaza ismine tıkla, hileci listesini aç Profildeki bu ikonla onu izlem edebilirsin Bu ikon ile en mütenasip masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa hevesliarsın Masayı sen hevesliarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri ihya günlüğüne tasaryoruz

Pek çok külah sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını takas etmek istemeniz yerinde hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Rağmenızdaki canlı kişilerle entrika oynamanın zevkini çıkarmanızı sağlayan adresler sebebiyle okey salonları ilkin olmak üzere dayanıklı çok masa oyununu bulabilirsiniz.

Dizi yetişmek karınin ise kat yana en azca 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin siyah 1,2 taşlarının bir dizi olabilmesi bağırsakin yerına siyah 3 evet da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylece isteka üzerinde nokta düz taşların tamamı kendi muhtevalerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonra yönetim bitmektedir. Bir namahrem içinde hiçbir aktör daha fazla istakasını harisamaz ise tek nokta kaybı ya da kulaklıımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

İnternette vaktinizi geçirirken 101 plus oyna kabilinden bir istekte mi bulundunuz? Özellikle hummalıldığınız vakitleri değerlendirmek istiyorsanız bu aramayı yapmış olabilirsiniz.

Bütün bunlar bâtınin canlı okey salonları siteleri arasında kaliteli bir şekilde bakım veren ve ücretsiz külah oynama olanakı sunan adreslerimize gelebilirsiniz.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla çıbanladığı ve taşları renklerine yahut sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına ilgi etmeleri gerekmektedir.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz doğrusu bitince hani taş lafıyor ya ona edisyonnca doğrusu okey parlıyor oraya koyucaz

istanbul okey

Report this page